Harmonogram odczytów wodomierzy ADM-2 2019/2020 r.

Napisane: .

Informujemy o harmonogramie rocznych odczytów wodomierzy Administracji Domów Mieszkalnych Nr 2 2019/2020r w terminach 27 grudnia 2019r. do 8 stycznia 2020r.

Prosimy o obecność w lokalach we wskazanych terminach. W przypadku gdy nie będzie możliwe wpuszczenie do lokalu osoby odczytującej wodomierz, prosimy o kontakt telefoniczny z ADM-2.

Adres Data odczytu Godziny odczytu
Alojzjanów 4 2019-12-27 Piątek 13:00 - 15:00
Andersa 1 2020-01-02 Czwartek 08:00 - 10:00
Andersa 3 2019-12-31 Wtorek 08:00 - 10:00
Andersa 4 2019-12-27 Piątek 09:30 - 11:00
Andersa 6 2019-12-27 Piątek 08:00 - 09:30
Andersa 8 2019-12-27 Piątek 12:30 - 14:30
Armii Krajowej 3 2019-12-30 Poniedziałek 11:00 - 13:00
Armii Krajowej 4 2020-01-02 Czwartek 12:00 - 14:00
Armii Krajowej 5 2019-12-27 Piątek 08:00 - 10:00
Armii Krajowej 7 2019-12-27 Piątek 09:30 - 11:30
Hallera 4 2019-12-27 Piątek 08:00 - 10:00
Hallera 6 2019-12-27 Piątek 10:00 - 12:00
Hallera 8 2019-12-27 Piątek 13:00 - 14:30
Heneczka 1 2020-01-02 Czwartek 08:00 - 10:00
Heneczka 2 2019-12-27 Piątek 10:30 - 12:30
Heneczka 5 2019-12-31 Wtorek 08:00 - 10:00
Heneczka 7 2019-12-31 Wtorek 10:00 - 12:00
Jankego 2 2019-12-27 Piątek 11:00 - 12:30
Jankego 4 2019-12-27 Piątek 12:00 - 14:00
Kleeberga 2 2019-12-30 Poniedziałek 08:00 - 10:00
Kleeberga 3 2019-12-30 Poniedziałek 10:00 - 12:00
Kleeberga 4 2019-12-31 Wtorek 08:00 - 10:00
Kleeberga 5 2019-12-30 Poniedziałek 13:00 - 14:30
Kleeberga 7 2019-12-31 Wtorek 10:00 - 12:00
Kleeberga 9 2019-12-31 Wtorek 08:00 - 10:00
Kleeberga 11 2019-12-31 Wtorek 10:00 - 12:00
Konstytucji 3 Maja 44 2019-12-30 Poniedziałek 08:00 - 11:00
Konstytucji 3 Maja 46 2019-12-27 Piątek 08:00 - 11:00
Królowej Jadwigi 1 kl.I i II 2019-12-30 Poniedziałek 12:00 - 14:30
Królowej Jadwigi 1 kl.III i IV 2019-12-30 Poniedziałek 08:00 - 11:00
Ludygi 1 2019-12-27 Piątek 12:00 - 14:00
Maczka 1 2020-01-02 Czwartek 08:00 - 09:30
Maczka 5 2019-12-31 Wtorek 10:00 - 12:00
Maczka 6 2020-01-07 Wtorek 08:00 - 10:00
Maczka 7 2020-01-02 Czwartek 13:00 - 14:30
Maczka 8 2020-01-07 Wtorek 10:00 - 12:00
Maczka 9 2020-01-07 Wtorek 08:00 - 10:00
Maczka 10 2020-01-03 Piątek 13:00 - 14:30
Maczka 11 2020-01-07 Wtorek 10:00 - 12:00
Maczka 12 2020-01-03 Piątek 08:00 -10:00
Maczka 13 2020-01-03 Piątek 10:00 -12:00
Maczka 14 2020-01-03 Piątek 08:00 - 10:00
Maczka 16 2020-01-03 Piątek 10:00 -12:00
Mastalerza 1 2019-12-27 Piątek 08:00 - 10:00
Ofiar Katynia 2 2019-12-27 Piątek 08:00 - 11:00
Okulickiego 1 2020-01-02 Czwartek 10:00 - 12:00
Okulickiego 2 2019-12-27 Piątek 12:00 - 14:00
Okulickiego 3 2020-01-02 Czwartek 08:00 - 10:00
Okulickiego 4 2020-01-02 Czwartek 08:00 - 10:00
Okulickiego 6 2019-12-27 Piątek 08:00 - 10:00
Papieża Jana Pawła II 32 2019-12-30 Poniedziałek 08:00 - 10:00
Papieża Jana Pawła II 34 2019-12-30 Poniedziałek 11:00 - 14:00
Papieża Jana Pawła II 63 2019-12-30 Poniedziałek 08:00 - 10:00
Papieża Jana Pawła II 81 2020-01-08 Środa 12:00 - 13:00
Roweckiego 1 2019-12-30 Poniedziałek 08:00 - 10:00
Roweckiego 2 2019-12-31 Wtorek 08:00 - 10:00
Roweckiego 3 2020-01-08 Środa 08:00 - 10:00
Roweckiego 4 2020-01-08 Środa 10:00 - 12:00
Szeptyckiego 2 2019-12-31 Wtorek 11:00 - 14:00
Szeptyckiego 3 2019-12-31 Wtorek 08:00 - 10:00
Szeptyckiego 4 2019-12-31 Wtorek 08:00 - 10:00
Waculika 1 2020-01-07 Wtorek 13:00 - 14:30
Waculika 3 2020-01-07 Wtorek 13:00 - 14:30
Waculika 5 2020-01-08 Środa 08:00 - 10:00
Waculika 7 2020-01-08 Środa 10:00 - 12:00
Waculika 9 2019-12-27 Piątek 10:00 - 11:30
Waculika 13 2020-01-02 Czwartek 08:00 - 10:00
Waculika 17 2020-01-02 Czwartek 10:00 - 12:00
Waculika 18 2020-01-03 Piątek 13:00 - 14:30
Waculika 20 2020-01-02 Czwartek 13:00 - 14:30
Ziętka 23 2019-12-30 Poniedziałek 08:00 - 10:00
Ziętka 25 2020-01-02 Czwartek 08:00 - 10:00
Ziętka 27 2020-01-02 Czwartek 10:00 - 12:00
Ziętka 29 2019-12-27 Piątek 11:00 - 13:00

Drukuj