Lider Rynku Nieruchomości

ZGM otrzymał tytuł „ Zarządca Roku 2021”. Działania zostały docenione w konkursie „Lider Rynku Nieruchomości” zorganizowanym przez magazyn Administrator i Menedżer Nieruchomości.

- Tytuł lidera rynku nieruchomości zobowiązuje. Bardzo się cieszymy z wyróżnienia. Rynek mieszkaniowy stawia wciąż nowe wyzwania, a tym samym popycha do ciągłej pracy. Dalej konsekwentnie będziemy realizować zadania, które bez wątpienia poprawiają jakość życia mieszkańców naszego miasta -  mówi Wioletta Bielawska, dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Piekarach Śląskich.

Tu warto podkreślić, że ZGM doceniono m.in. za zakończenie /2020 r./ kolejnego etapu przedsięwzięcia związanego z kompleksową likwidacją niskiej emisji, rozpoczętej w 2017 roku. Przeprowadzono bowiem 79 kompleksowych termomodernizacji budynków wielorodzinnych wraz z podłączeniem ich do miejskiej sieci ciepłowniczej, a także kompleksową termomodernizację /2021 rok/  12 budynków, zlokalizowanych na Osiedlu Wieczorka.

Pod uwagę w konkursie brane były także inwestycje w zasobach komunalnych /docieplenia budynków/ czy też związane z likwidacją azbestu, a także prace związane z uporządkowaniem gospodarki śmieciowej. ZGM odchodzi bowiem od klasycznych pojemników na śmieci stawiając na pojemniki półpodziemne.

Ocenione zostały również działania na rzecz ograniczenia różnych ryzyk występujących w nieruchomościach. Tu wymienić można choćby montaż monitoringu wizyjnego /zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców/ czy też zastosowanie urządzeń do radiowych odczytów wodomierzy.

To tylko nieliczne przykłady z zrealizowanych zadań, które jury konkursowe brało pod uwagę. O naszych działaniach/zadaniach/pracach można na bieżąco czytać na stronach internetowych zakładu, jak na stronie fb.

Drukuj